Wielkanoc pełna smaku ze Smakami Hotelu Mazurkas!

Zapraszamy do składania zamówień na wielkanocne potrawy i słodkości w naszych delikatesach.

Wybór pieczonych mięs i rolad, jajka faszerowane, staropolski żur, kaczka pieczona w jabłkach, polędwiczki wieprzowe, tradycyjne wędliny z naszej wędzarni, babka, sernik królewski czy mazurek - to wszystko odnajdziesz w naszej tegorocznej ofercie wielkanocnej. A także wiele innych tradycyjnych wielkanocnych smaków i słodkości!

Wybierz - zamów - delektuj się!

Zamówienia na dania wielkanocne przyjmujemy do 27.03.2024 do godz. 15.00.

Odbiór osobisty zamówień z Restauracji George Sand w Hotelu Mazurkas w dniach:

29.03.2024 w godz. 08.00-18.00

30.03.2024 w godz. 08.00-14.00

Wybrany termin odbioru zamówień prosimy wpisać w komentarzu do zamówienia.

OPAKOWANIA JEDNORAZOWE

Zamówienia przygotowujemy w opakowaniach jednorazowych. Cena opakowania jednorazowego: 2 PLN/szt. Ilość użytych opakowań i ich ostateczny koszt są uzależnione od wielkości zamówienia. Zostaną o nim Państwo poinformowani mailem na adres podany przy składaniu zamówienia. Opłatę za opakowania jednorazowe należy uregulować w momencie odbioru zamówienia – gotówką lub kartą.

PORCELANA KLIENTA
Możliwe jest również ułożenie potraw na Państwa porcelanie, 
pod warunkiem umieszczenia takiej informacji w komentarzu i dostarczenia porcelany do hotelu w ilości i terminie uzgodnionym z Kierownikiem Gastronomii (tel. 604 231 208). W takiej sytuacji koszt opakowań jednorazowych nie będzie doliczony.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.